Paleta kolorów INSTAL PROJEKT

KOLOR STANDARDOWY

Biały - White Silk (C35) jest kolorem standardowym.


Zachęcamy do odważnego korzystania z 37 propozycji kolorystycznych pogrupowanych w czterech paletach, które zostały starannie dostosowane do wzornictwa i kolorystyki dostępnych na rynku materiałów wykończeniowych i wyposażenia wnętrz.

TOP COLOURS

Kolory przywodzące na myśl surowe, granitowe szczyty górskie, szlachetny połysk srebra, chłód aluminium. Doskonale wpisują się w nowoczesne wnętrza, dodając im siły spokoju, pewności, stanowczości i stonowanego, wytrawnego smaku. Barwy zawsze na topie, dla wszystkich ceniących naturalność, dyskretne piękno i prostą elegancję.


SAPHIRE (C11)

GRAPHITE (C12)

CARBON (C13)

COBALT (C14)

GRANITE (C15)

ANTHRACITE (C16)

SILVER (C17)

ALUMINIUM (C18)

GREY (C19)

FASHION COLOURS

Naturalne, optymistyczne, tętniące radością i życiem barwy dla wszystkich optymistów, ludzi cieszących się życiem, nie obawiających się eksperymentów. Jeśli jesteś człowiekiem z wyobraźnią, żyjesz w zgodzie z naturą, potrafisz cieszyć się każdą chwilą, FASHION COLOURS to dokładnie Twój styl.


PINK (C21)

SUNNY (C22)

HEAVEN (C52)

AZURE (C53)

CORRIDA (C54)

VIOLET (C26)

FRESH (C27)

FIRE (C28)

CREAM (C29)

BLACK & WHITE

Klasyczna czerń i biel. Minimalizm i zdecydowanie. Bez wahania, bez niedomówień, bez kompromisów. Najbardziej uniwersalne z kolorów, idealnie wpasowujące się w każde wnętrze na zasadzie podobieństw lub kontrastów. Dla każdego, kto poszukuje klasyki lub pragnie eksperymentu. W końcu nawet zwykła biel i czerń mają różne odcienie. Nic w życiu nie jest jednoznaczne.


BLACK MAT (C31)

BLACK GLOSS (C32)

BLACK STRUCTURE (C33)

WHITE MAT (C34)

WHITE SILK (C35)

WHITE STRUCTURE (C36)

VANILLA & PEPPER

Jeśli do pełnego smaku życia brakuje Ci szczypty pikanterii, odrobiny słodyczy lub wyrazistej nuty - wybierz kolor z palety VANILLA & PEPPER Każdy z nich zainspirowany został naturalnym smakiem i zapachem egzotycznych przypraw. Każdy z nich będzie wspaniałą inspiracją lub doskonale podkreśli charakter stworzonego przez Ciebie wnętrza, stając się idealnym dopełnieniem Twego nastroju, stylu życia i marzeń.


WHITE CHOCOLATE (C37)

VANILLA (C38)

GINGER (C39)

WHITE PEPPER (C41)

CAPPUCCINO (C42)

CINNAMON (C43)

CARDAMOM (C44)

OREGANO (C45)

CHILI NEW (C55)

GREEN TEA (C47)

CHOCOLATE (C48)

COFFEE (C49)

PEPPER (C51)
   

Wyświetlane kolory mają charakter jedynie poglądowy i mogą odbiegać od rzeczywistych.