WANNA NAROŻNA DO MONTAŻU PRZYŚCIENNEGO CORSAN INTERO

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: CORSAN
  • Kod producenta: E230
  • Czas realizacji: 1-2 DNI ROBOCZE, DOSTAWA GRATIS !!!
  • szt.
  • 3 500,00 zł 3 290,00 zł

Nowoczesny design i idealnie wyprofilowane linie wanny przyściennej Corsan Intero sprawiły, że stała się ona jednym z najpopularniejszych modeli dostępnych w naszej ofercie. Intero zachwyca stylem, przekonuje jakością i urzeka urodą.

Wanna występuje w wersji 170 cm. Wszystkie dostępne wanny przyścienne zostały wykonane z akrylu klasy premium. Akryl użyty do produkcji został wyposażony o technologię Anti Wipe, która doskonale zabezpiecza akrylową powierzchnię. Natomiast technologia Anti Calc umożliwia utrzymanie wanny w nienagannej czystości bez ewentualnych smug i zacieków. Wewnętrzna część wanny została dodatkowo wzmocniona włóknem szklanym, które zapewnia wysoką wytrzymałość. Całą konstrukcję osadzono na stabilnym, stalowym stelażu z możliwością wypoziomowania. Jest to niezwykle przydatne w przypadku nierównej posadzki w łazience. Narożna wanna przyścienna Corsan Intero jest wykonana w całości z jednego arkusza akrylu. Nie posiada żadnych obudów i łączeń. Chromowane elementy takie jak korek typu klik-klak oraz maskownica przelewu zostały pokryte chromem cechującym się efektownym połyskiem. Model E230 w kolorze nieskazitelnie czystej bieli to jeden z najpopularniejszych modeli, wśród wanien wolnostojących. Na uwagę zasługuje również fakt, że wszystkie wanny Corsan są produkowane zgodnie z europejskimi normami, spełniając standardy najwyższej jakości.

Narożna wanna przyścienna Corsan Intero jest kompletna i gotowa do montażu. W zestawie znajdują się wszystkie niezbędne elementy takie jak syfon, elastyczny wąż odpływowy, korek typu klik-klak oraz przelew.Tylna ściana posiada konstrukcję otwartą, aby umożliwić łatwy dostęp do przyłączy.