WANNA PRZYŚCIENNA WOLNOSTOJĄCA CORSAN ISEO

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: CORSAN
  • Kod producenta: E019
  • Czas realizacji: 1-2 DNI ROBOCZE, DOSTAWA GRATIS !!!
  • szt.
  • 4 600,00 zł

Nowoczesny design i idealnie wyprofilowane linie wanny przyściennej Corsan Iseo sprawiły, że stała się ona jednym z najpopularniejszych modeli dostępnych w naszej ofercie. Iseo zachwyca stylem, przekonuje jakością i urzeka urodą. E019 to jakość sama w sobie, która została dopracowana do perfekcji. A to wszystko tylko po to, aby zapewnić codzienny relaks w łazience właśnie Tobie.

Wanna występuje w trzech długościach 150 cm, 160cm i 170 cm. Wszystkie wanny wolnostojące zostały wykonane z akrylu klasy premium. Akryl użyty do produkcji został wyposażony o technologię Anti Wipe, która doskonale zabezpiecza akrylową powierzchnię. Natomiast technologia Anti Calc umożliwia utrzymanie wanny w nienagannej czystości bez ewentualnych smug i zacieków. Wewnętrzna część wanny została dodatkowo wzmocniona włóknem szklanym, które zapewnia wysoką wytrzymałość. Całą konstrukcję osadzono na stabilnym, stalowym stelażu z możliwością wypoziomowania. Jest to niezwykle przydatne w przypadku nierównej posadzki w łazience. Wolnostojąca wanna Corsan Iseo jest wykonana w całości z jednego arkusza akrylu. Nie posiada żadnych obudowy i łączeń. Chromowane elementy takie jak korek typu klik-klak oraz maskownica przelewu zostały pokryte chromem cechującym się efektownym połyskiem. Model E019 w kolorze nieskazitelnie czystej bieli to jeden z najpopularniejszych modeli, wśród wanien wolnostojących. Na uwagę zasługuje również fakt, że wszystkie wanny Corsan są produkowane zgodnie z europejskimi normami, spełniając standardy najwyższej jakości.

Tylną półkę zaprojektowano i przystosowano między innymi z myślą o montażu baterii wannowej. Wzmocniona konstrukcja umożliwia wiercenie otworów w szerokiej półce. Samodzielny montaż baterii nie wpływa na okres udzielanej gwarancji. Wiercenie otworów na baterie wannowe należy wykonać we własnym zakresie.

Wolnostojąca wanna przyścienna Corsan Iseo jest kompletna i gotowa do montażu. W zestawie znajdują się wszystkie niezbędne elementy takie jak syfon, elastyczny wąż odpływowy, korek typu klik-klak oraz przelew. Tylna ściana posiada konstrukcję otwartą, aby umożliwić łatwy dostęp do przyłączy. Model E019 to wybór bez kompromisów.