WANNA WOLNOSTOJĄCA CORSAN DIVA

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: CORSAN
  • Kod producenta: E322
  • Czas realizacji: 1-2 DNI ROBOCZE, DOSTAWA GRATIS !!!
  • szt.
  • 4 600,00 zł

Nowoczesny design i idealnie wyprofilowane linie wanny wolnostojącej Corsan Diva sprawiły, że stała się ona jednym z najpopularniejszych modeli dostępnych w naszej ofercie. Nie w tym dziwnego - Diva zachwyca stylem, przekonuje jakością i urzeka urodą. E322 to jakość sama w sobie, która została dopracowana do perfekcji. A to wszystko tylko po to, aby zapewnić Ci codzienny relaks we własnej łazience.


Wanna wolnostojąca Corsan sprawi, że po ciężkim dniu będziesz mógł się zrelaksować i nabrać sił na kolejny dzień pełen wyzwań. Jest to model idealny się do każdej łazienki, o dowolnym designie, który sprawi, że zyska ona wyjątkową aranżację. Nie bez powodu model ten cieszy się taką popularnością.


Wanna wolnostojąca Corsan występuje w wersji 160 cm. Wszystkie wanny wolnostojące zostały wykonane z akrylu klasy premium. Akryl użyty do produkcji został wyposażony o technologię Anti Wipe, doskonale zabezpieczającą akrylową powierzchnię. Natomiast technologia Anti Calc umożliwia utrzymanie wanny w nienagannej czystości bez ewentualnych smug i zacieków. Wewnętrzna część wanny wolnostojącej Corsan została dodatkowo wzmocniona włóknem szklanym, które zapewnia wysoką wytrzymałość i trwałość produktu. Całą konstrukcję osadzono na stabilnym, stalowym stelażu z możliwością wypoziomowania, co jest niezwykle przydatne w przypadku nierównej posadzki w łazience. Wolnostojąca wanna Corsan Diva jest wykonana w całości z jednego arkusza akrylu, a także nie posiada żadnej obudowy i łączeń. Chromowane elementy takie jak korek typu klik-klak oraz maskownica przelewu zostały pokryte chromem cechującym się efektownym połyskiem. Na uwagę zasługuje fakt, że wszystkie wanny wolnostojące Corsan są produkowane zgodnie z europejskimi normami, spełniając tym samym standardy najwyższej jakości.

Wolnostojąca wanna Corsan Diva jest kompletna i gotowa do montażu. W zestawie znajdują się wszystkie niezbędne elementy takie jak syfon, elastyczny wąż odpływowy, korek typu klik-klak oraz przelew.