WANNA WOLNOSTOJĄCA CORSAN OKAMA

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: CORSAN
  • Kod producenta: E021
  • Czas realizacji: 1-2 DNI ROBOCZE, DOSTAWA GRATIS !!!
  • szt.
  • 4 300,00 zł

Nowoczesny design i idealnie wyprofilowane linie wanny wolnostojącej Corsan Okama sprawiły, że stała się ona jednym z najpopularniejszych modeli dostępnych w naszej ofercie. Okama zachwyca stylem, przekonuje jakością i urzeka urodą. E021 to jakość sama w sobie, która została dopracowana do perfekcji. A to wszystko tylko po to, aby zapewnić codzienny relaks w łazience właśnie Tobie.

Wanna występuje w wersji 150 cm i 170 cm Wszystkie wanny wolnostojące zostały wykonane z akrylu klasy premium. Akryl użyty do produkcji został wyposażony o technologię Anti Wipe, która doskonale zabezpiecza akrylową powierzchnię. Natomiast technologia Anti Calc umożliwia utrzymanie wanny w nienagannej czystości bez ewentualnych smug i zacieków. Wewnętrzna część wanny została dodatkowo wzmocniona włóknem szklanym, które zapewnia wysoką wytrzymałość. Całą konstrukcję osadzono na stabilnym, stalowym stelażu z możliwością wypoziomowania. Jest to niezwykle przydatne w przypadku nierównej posadzki w łazience. Wolnostojąca wanna Corsan Okama jest wykonana w całości z jednego arkusza akrylu. Nie posiada żadnych obudów i łączeń. Chromowane elementy takie jak korek typu klik-klak oraz maskownica przelewu zostały pokryte chromem cechującym się efektownym połyskiem. Model E021 w kolorze nieskazitelnie czystej bieli to jeden z najpopularniejszych modeli, wśród wanien wolnostojących. Na uwagę zasługuje również fakt, że wszystkie wanny Corsan są produkowane zgodnie z europejskimi normami, spełniając standardy najwyższej jakości.

Wolnostojąca wanna Corsan Okama jest kompletna i gotowa do montażu. W zestawie znajdują się wszystkie niezbędne elementy takie jak syfon, elastyczny wąż odpływowy, korek typu klik-klak oraz przelew.